ما کی هستیم؟

بابابرقی با تامین انواع متنوع کالاهای مصرفی و تخصصی برقی به قیمت عمده همراه ارسال رایگان در تهران، ضمانت اصالت کالا، پرداخت در محل و پرداخت آنلاین خیال شما را راحت کرده است. شما می‌توانید با اطمینان محصول مورد نظر خود را انتخاب کنید و در کوتاه‌ترین زمان آن را در محل مورد نظر خود تحویل بگیرید. به همین سادگی!

ما چه اطلاعاتی را جمع آوری می نماییم؟

زمانیکه شما هر سایتی را مشاهده می کنید، اطلاعات معینی از شما به طور اتوماتیک جمع آوری می‌شود. ما نیز به ازای هر بیننده سایت باببرقی، بصورت اتوماتیک اطلاعاتی درباره کامپیوتر فرد و بازدید او از سایت جمع‌آوری کرده و ذخیره می‌نماییم:

  • اطلاعاتی درباره آدرس IP کامپیوتر شما (آدرسIP عددی است که بطور اتوماتیک زمانی که شما وارد شبکه وب می شوید به کامپیوتر شما تخصیص داده می شود.)
  • آدرس اینترنتی سایتی که از طریق آن وارد سایت ما شده اید. (برای مثال www.google.com)
  • تاریخ و زمانی که شما وارد سایت ما می شوید و مدت زمانی که در سایت هستید.
  • نام و نسخه سیستم عامل و مرورگر اینترنتی کامپیوتر شما. به عنوان مثال Windows 7/IE 11 (این اطلاعات به طور اتوماتیک بوسیله کامپیوتر شما در هنگام بازدید از وبسایت‌ها ارسال می‌شود.)
  • صفحاتی از سایت که شما آنها را مشاهده می کنید.

چنانچه وارد سایت ما شوید، صفحاتی را بخوانید، یا چیزهایی را دانلود نمایید، این‌ها اطلاعاتی هستند که جمع آوری می کنیم. ما از این اطلاعات استفاده می نماییم که تعداد بینندگان سایتمان را در بخش های مختلف مشخص کنیم و کمک می کند که سایتمان را برای بینندگان آن هر چه مفید تر نماییم. برای مثال از اطلاعات مرورگر اینترنتی به این منظور استفاده می کنیم که سایتمان را به گونه ای طراحی نماییم که تعداد افراد بیشتری بتوانند صفحات سایت را به درستی مشاهده نمایند.
زمانیکه شما وارد سایت ما می شوید، اطلاعاتی غیر از اینهایی که گفته شد از شما جمع آوری و ذخیره نمی نماییم، مگر اینکه خود شما بخواهید که اطلاعات دیگری در اختیارمان بگذارید. مثلا اینکه شما فرمی را در سایت پر کنید که شامل اطلاعاتی از قبیل ایمیل، اسم و سن شما باشد و آنرا ثبت نمایید.

 

کوکی ها

کوکی ها فایل های کوچکی می باشند که سایت هایی که از آنها بازدید می کنید بر روی کامپیوترتان ذخیره می کنند. کوکی ها در واقع فایل های ارتباطی بین سرور و کامپیوتر شما می باشند که از نظر امنیتی برای کامپیوتر شما کاملا بی خطر می باشند. بنابر خصوصیت زبانهای برنامه نویسی تحت وب در استفاده از کوکی ها، اگر شما این گزینه را در مرورگر اینترنتی خود غیر فعال کرده باشید امکان استفاده از سرویس‌های بابابرقی را ندارید.

محافظت در مقابل اسپم

این سایت توسط سرویس ریکپچای گوگل (Google reCAPTCHA) برای جلوگیری از ارسال اسپم استفاده می‌کند؛ بنابراین قوانین حریم خصوصی و شرایط استفاده گوگل اعمال می‌گردند.

ما در این اطلاعات با چه کسانی سهیم هستیم؟

بابابرقی هیچ یک از اطلاعات فردی و شخصی کاربران خود را افشا نمی کند و همچنین آنها را به شخص و یا اشخاص ثالثی منتقل نمی کند مگر اینکه به موجب قانون و یا حکم قانونی باشد. بابابرقی دارای سه بخش اطلاعاتی می باشد: آمار جمع آوری شده درباره کاربران، ترافیک سایت و اطلاعات مرتبط با سایت. ما از مشخصه های فردی شما فقط به منظور پاسخگویی به خودتان و یا در قالب شناسنامه کاربر، برای معرفی بهتر شما به دیگر اعضاء وب سایت و یا برای تهیه گزارشات آماری در جهت شناخت بهتر کاربران‌مان استفاده می نماییم.
ما لاگ فایل‌ها و پایگاه داده‌هایی از اطلاعات کاربران برای تجزیه و تحلیل نحوه استفاده آنها در طی هر ماه ایجاد نماییم. به این ترتیب می توانیم درک بهتری از سایتمان داشته باشیم و محتوایی را که در سایتمان ارائه می دهیم را بهبود ببخشیم. البته این اطلاعات در بر گیرنده مشخصه های فردی و شخصی تک تک کاربران نمی باشد. بار دیگر خاطر نشان می کنیم هیچ یک از اطلاعات فردی و شخصی شما را به هیچ شخص ثالثی ارائه نمی کنیم مگر اینکه با اجازه خودتان باشد و یا اینکه به موجب قانون مجبور به انجام این کار باشیم.

لینک های اشخاص ثالث

زمانیکه شما بر روی لینک های اشخاص ثالث که در سایت ما وجود دارد کلیک می کنید و وارد آنها می‌شوید، ممکن است اطلاعاتی از شما بدست آید که بابابرقی هیچ گونه کنترلی بر این اطلاعات ندارد و در مقابل آنها پاسخگو نخواهد بود.
اگر شما اعتراضی نسبت به لینک های سایت ما داشتید، می توانید با ما به آدرس اگر شما اعتراضی نسبت به لینک های سایت ما داشتید، می توانید آنرا به ما اطلاع دهید . مطمئن باشید که آدرس ایمیل شما نزد ما محفوظ می ماند و ما آنرا بدون اجازه خودتان فاش نخواهیم کرد، مگر در مواردی که بر اساس جکم قضایی نیاز به ارائه آن بر اساس قوانین جمهوری اسلامی ایران باشد.

تغییرات در سیاست های سایت

بابابرقی جهت بهبود خدمات یا در راستای سیاست‌های کاری خود ممکن است گاهی محتوای این صفحه را تغییر دهد. ما به شما پیشنهاد می کنیم که هر چند وقت یکبار این صفحه را مطالعه کنید تا از تغییرات احتمالی سیاست های ما آگاه شوید. گرچه در زمان تغییرات اساسی ما به همه کاربرای خود اطلاع‌رسانی خواهیم کرد.

چنانچه هر سوالی درباره قوانین و سیاست‌های بابابرقی داشتید می توانید آنرا با ما در میان بگذارید.